Płyn do dezynfekcji kopyt Clawplus, 5 l, Kerbl
Ilość ocen: 0
|
Opis
Płyn do dezynfekcji kopyt Clawplus, 5 l, Kerbl
Płyn do dezynfekcji kopyt Clawplus marki Kerbl to doskonałe rozwiązanie dla hodowców krów, owiec i kóz, którzy dbają o zdrowie i higienę racic swoich zwierząt. Dzięki skutecznej formule, ten płyn zapewnia nie tylko ochronę, ale także regenerację racic, co przekłada się na komfort i dobre samopoczucie zwierząt.
Skuteczna dezynfekcja i regeneracja racic
Płyn Clawplus może być stosowany zarówno do kąpieli racic, jak i bezpośrednio na nie. Dzięki specjalnie dobranym składnikom, dezynfekuje on racice, chroniąc je przed drobnoustrojami i infekcjami. Poza działaniem ochronnym, płyn ten także wspomaga regenerację tkanek, przyspieszając proces gojenia i zapobiegając powstawaniu stanów zapalnych.
Praktyczne zastosowanie
Dzięki łatwej w użyciu formule, płyn Clawplus jest wygodny w aplikacji. Podczas kąpieli racic należy odpowiednio rozcieńczyć płyn (1 litr na 200 litrów wody dla 75-90 zwierząt, 2 litry na 200 litrów wody dla większej ilości zwierząt), natomiast przy stosowaniu bezpośrednim można go spryskiwać na racice po rozcieńczeniu w stosunku 1:3. Zaleca się powtarzanie aplikacji 2 razy dziennie dla uzyskania najlepszych efektów.
Zadbaj o zdrowie i higienę racic swoich zwierząt z płynem do dezynfekcji kopyt Clawplus marki Kerbl. Dzięki temu produktowi będą czuły się one komfortowo i zdrowo, co wpłynie pozytywnie na ich codzienne funkcjonowanie.