suma: 0,00 zł do kasy
agronetzawadka dostawa
SZYBKA WYSYŁKA I ZWROT
Szybka wysyłka towarów !!!
agronetzawadka sklep
GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY
100% gwarancja zwrotu pieniędzy
pastuch elektryczny
POMOC PRZY ZAKUPACH
Możesz liczyć na naszą pomoc ZADZWOŃ
poidła dla bydła Pastuch na dziki - sprytny sposób na ochronę posesji

Zarówno koła łowieckie, jak i właściciele posesji wiejskich zgodnie twierdzą, że jednym z najgroźniejszych szkodników na takich terenach jest dzik. To silne i duże zwierzę w ciągu jednej nocy jest w stanie splądrować cały sezonowy wysiłek rolnika. Wielu farmerów nie jest nawet w stanie odzyskać swojego wkładu w inwestycję, mimo ubezpieczenia plonów. W takiej sytuacji, by chronić ziemię, wielu z nich decyduje się na elektryczne ogrodzenia swoich posesji, czyli na pastucha na dziki. Szczególnie często są one stosowane na terenach przylegających do lasu. Koła łowieckie zobowiązane do rekompensaty szkód wyrządzanych przez dziki, także rekomendują taką formę zabezpieczenia.

czytaj całość »
poidła dla bydła Jak podłączyć elektryczny pastuch? Sprawdzamy!

Ogrodzenia elektryczne to niezawodny sposób ochrony upraw i pastwisk przed dzikimi zwierzętami. Od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród rolników, hodowców bydła i kół łowieckich. Z jednej strony bowiem zabezpieczają przed niechcianymi intruzami. Z drugiej wyznaczają teren pastwiska, uniemożliwiając rozpierzchnięcie się stada. Coraz częściej można je również spotkać na terenach działkowych położonych w pobliżu lasów. Jak podłączyć pastuch prawidłowo? Jakie są najczęściej popełniane błędy? O czym należy pamiętać? Sprawdź koniecznie!

czytaj całość »
poidła dla bydła Hodowla konia — o czym należy pamiętać?
Hodowla konia — o czym należy pamiętać?

Przy hodowli konia należy uwzględnić wiele czynników. Tak naprawdę najlepiej będzie, jeśli masz już doświadczenie w pracy ze zwierzętami. Nie zapomnij, że infrastruktura także jest bardzo istotna. To jednak początek drogi, a przed tobą wiele tematów, które musisz rozwiązać. Musisz rozwiązać kwestie dotyczące miejsca, biznesplanu i zabezpieczenia stada.

czytaj całość »
poidła dla bydła Hodowla bydła mięsnego: garść praktycznych wskazówek dla początkujących!
Hodowla bydła mięsnego: garść praktycznych wskazówek dla początkujących!

Hodowla zwierząt może być pasjonującym i dochodowym zajęciem. Warto jednak zaznaczyć, że kluczem do sukcesu jest jej odpowiednia organizacja. To właśnie od niej zależy komfort zwierząt i ich opiekunów, który zwykle bezpośrednio przekłada się na aspekty ekonomiczne. Rozważasz hodowlę bydła mięsnego i zastanawiasz się, co warto wiedzieć o takim przedsięwzięciu? Przedstawiamy kilka praktycznych wskazówek, które pomogą Ci w jego organizacji!

czytaj całość »
poidła dla bydła Opłacalna hodowla zwierząt: jak sprostać oczekiwaniom rynku?
Opłacalna hodowla zwierząt: jak sprostać oczekiwaniom rynku?

Hodowla zwierząt to niełatwe zajęcie, które wymaga wiele pracy i zaangażowania. Niestety profesja ta nie zawsze przynosi pożądane zyski. Co więcej, oczekiwania rynku i konsumentów względem hodowców stale rosną. Jak im sprostać i stworzyć opłacalną hodowlę? Przedstawiamy kilka wskazówek opracowanych na podstawie trendów, które obserwuje się na rynku. Branża hodowlana stale się zmienia, a konsumenci stają się coraz bardziej świadomi. Z tego względu warto zadbać o to, by modernizować chów i na bieżąco odpowiadać na rynkowe potrzeby.

czytaj całość »
poidła dla bydła Jak zbudowany jest pastuch elektryczny?
Jak zbudowany jest pastuch elektryczny?

To podstawowe pytanie, jakie należy sobie zadać, zanim zdecydujemy się na zakup. Pierwszy element, stanowiący kręgosłup całego ogrodzenia, to słupki. Mogą być wykonane z różnych materiałów, zależnie od naszych potrzeb. Wyróżniamy tzw. słupy główne, umiejscawiane w rogach pastwiska, a także tam, gdzie ogrodzenie się załamuje. Dodatkowe słupki można umieścić na odcinkach między głównymi dla większej stabilności konstrukcji. Ponadto można też skorzystać z belek poprzecznych.

 

czytaj całość »
sklep hodowlany do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl