suma: 0,00 zł do kasy

BIO DESZCZÓWKA PREPARAT DO KLAROWANIA WODY 25g

Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 5,75 zł 5.75
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 0 pkt [?]
Producent: -
Kod produktu: AGR000459A
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: natychmiast

Opis

OPIS PRODUKTU:

BIO Deszczówka do klarowania wody deszczowej w zbiornikach ogrodowych i podziemnych, zawiera mikroorganizmy saprofityczne, odpowiedzialne za mineralizację zanieczyszczeń organicznych. Po dodaniu do wody nie tylko ją oczyszczają, ale także zasiedlają zbiornik i blokują rozwój glonów i innych niepożądanych mikroorganizmów. BIO Deszczówka oczyszcza wodę dwufazowo: w pierwszym etapie drobiny preparatu wychwytują zanieczyszczenia mineralne oraz organiczne i opadają z nimi na dno zbiornika. W drugim etapie mikroorganizmy saprofityczne rozkładają osad organiczny nagromadzony na dnie. Oczyszczona woda może być podawana pupilom do picia, stosowana do podlewania ogrodu lub użytkowana w gospodarstwie domowym - jako szara woda.

 
BIO Deszczówka jest multifunkcyjnym produktem służącym do oczyszczania wody deszczowej w zbiornikach wolnostojących i podziemnych. Dwufazowa innowacyjna receptura preparatu pozwala na pozbycie się zanieczyszczeń organicznych a także zapobiega ich powtórnemu powstawania. Wysoką skuteczność środka uzyskano dzięki pożytecznym mikroorganizmom, specjalnej pożywce i dawce mikroelementów. Szybkie i efektywne działanie umożliwia pozbycie się biodegradowalnych zanieczyszczeń i zredukowanie nieprzyjemnego zapachu. Uzyskana deszczówka jest klarowna, przyjemnie przejrzysta i bezpieczna do użytkowania. Można ją podawać zwierzętom, podlewać rośliny uprawowe i ozdobne, stosować w gospodarstwie domowym do wszelkiego rodzaju czynności.

Preparat działa dwuetapowo:

  • W pierwszej fazie aktywne składniki preparatu wytrącają zanieczyszczenia i powodują ich osadzanie na dnie zbiornika.
  • W drugim etapie mikroorganizmy namnażając się pobierają składniki pokarmowe z nagromadzonej na dnie materii a tym samym rozkładają ją. Hamują rozwój glonów i innych szkodliwych drobnoustrojów a nawet larw owadów. Niwelowane przez mineralizację i metabolizm mikroorganizmów osady stają się niemal niewidoczne.

Preparat BIO Deszczówka ma postać proszku, który wsypuje się do zbiornika z zanieczyszczoną wodą. Proszek rozsypać w miarę możliwości równomiernie po powierzchni wody. Nie mieszać. Woda jest zdatna do użytku po 48 godzinach.

Opakowanie 25 g wystarcza na 100l wody deszczowej. Na tyle opakowania znajdują się szczegółowe informacje o zasadach stosowania.

Zalety produktu: Preparat nie ma właściowości biobójczych. Oczyszczona woda jest środowiskiem mniej sprzyjającym rozwojowi glonów, niepożądanych bakterii i komarów.

Waga (w kg): 0.025

Dozowanie: 25 g na miesiąc na 100 l deszczówki

Sposób użycia: Zbiorniki ogrodowe: rozsypać po powierzchni wody w zbiorniku. NIE MIESZAĆ. Zbiorniki retencyjne podziemne: wsypać za filtrem wlotowym poprzez studzienkę rewizyjną. NIE MIESZAĆ.

Skład: ZAWIERA: Siarczan glinu

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl