suma: 0,00 zł do kasy

Elektryzator Secur panel słoneczny Sun 33W

sklep jeżdziecki sklep jeżdziecki sklep jeżdziecki sklep jeżdziecki sklep jeżdziecki Ilość ocen: 21 | 4.80952
Cena: 1 950,00 zł 1950.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 195 pkt [?]
Producent: LACME
Kod produktu: 201-020-030
Dostępność: sklep jeździecki na wyczerpaniu
Wysyłka w: natychmiast

Opis

OPIS PRODUKTU:

LACME SECUR 500 12V

Doskonały elektryzator dla związków łowieckich i hodowców owiec. To urządzenie zasilane akumulatorem 12 V nie ustępuje mocą elektryzatorowi sieciowemu. Stosowane do ogrodzeń długich i bardzo długich, w trudnych warunkach lub dla narowistych zwierząt. Wyposażone jest w zmiennik mocy i stanowi idealne rozwiązanie dla osób ceniących zarówno oszczędność energii jak i skuteczność dozoru owiec i odstraszania zwierzyny dzikiej.  Za pomocą impulsu testowego o niskiej energii elektryzator wykrywa czy zaistniał kontakt na ogrodzeniu. Główny impuls jest wysyłany tylko wtedy, gdy pojawi się kontakt ze zwierzęciem.

Zalety technologii I-PULSE. Urządzenie to dostarcza impuls tak silny jak elektryzator sieciowy (5000mJ), lecz tylko wtedy, kiedy jest to konieczne. Elektryzator z technologią I-PULSE (inteligentnego impulsu) osiąga nawet jedną dziesiątą zużycia energii w porównaniu do elektryzatora bez tej technologii. Technologia I-PULSE to pewniejsze działanie elektryzatora przez dłuższy czas.

Parametry urządzenia:

 • Napięcie szczytowe: 15 000 V
 • Energia wyjściowa: od 500 do 5 000 mJ
 • Energia zmagazynowana: 6 000 mJ
 • Zasilanie 12 V (akumulator - brak w zestawie)
 • Panel słoneczny 25W doładowujący akumulator
 • Kontrola naładowania akumulatora
 • Pokrętło regulacji
 • Test zasilania 3-kolorowy
 • Accu’Protect
 • Kompensator zużycia baterii
 • Odzyskiwacz energii
 • Zgodny z Bip’controle
 • Wykrywanie poziomu roślinności na ogrodzeniu
 • Technologia I-PULSE
 • Gwarancja: 3 lata

Zalety technologii I-PULSE

 1. Urządzenie to dostarcza impuls tak silny jak elektryzator sieciowy (5000mJ), lecz tylko wtedy, kiedy jest to konieczne.
 2. Elektryzator z technologią I-PULSE (inteligentnego impulsu) osiąga nawet jedną dziesiątą zużycia energii w porównaniu do elektryzatora bez tej technologii.
 3. Technologia I-PULSE to pewniejsze działanie elektryzatora przez dłuższy czas.

Za pomocą impulsu testowego o niskiej energii elektryzator wykrywa czy zaistniał kontakt na ogrodzeniu. Główny impuls jest wysyłany tylko wtedy, gdy pojawi się kontakt ze zwierzęciem.

Elektryzator SECUR 500 spełnia wymogi europejskich norm bezpieczeństwa i posiada homologację Francuskiego Ministerstwa Rolnictwa. Urządzenie odpowiada wymaganym normom Unii Europejskiej (CE) i jest sprawdzane wg europejskich standardów.

Przeznaczenie i zasada działania:

Elektryzator (pastuch) służy do wytwarzania krótkich impulsów elektrycznych w ogrodzeniach dla zwierząt, które mają na celu nadzór na pasącymi się zwierzętami hodowlanymi, jak również do odstraszania zwierząt niepożądanych np psy, dzikie zwierzęta.

Zwierzę przy kontakcie z linią ogrodzenia odczuwa impuls przepływającego prądu co powoduje skuteczne odstraszenie przed zbliżeniem się do ogrodzenia.

Panele słoneczne

Bateria słoneczna: komfort użytkowania z korzyścią dla środowiska.

Ponieważ słońce zawsze będzie świecić, wyposażenie elektryzatora w płytę z ogniwami słonecznymi jest, przede wszystkim, odpowiedzialnym działaniem na rzecz ochrony środowiska. Niezależnie od tego, czy działa na bazie amorficznej czy wielokrystalicznej, wypróbowana technologia ogniw fotoelektrycznych polega na przekształceniu światła dziennego w elektryczność i wykorzystaniu jej do ładowania akumulatora zasilającego elektryzator.

Energia wytworzona w ten sposób jest magazynowana w akumulatorze buforowym, a następnie wykorzystywana do zasilania urządzenia w nocy lub w pochmurne dni. Każda płyta z ogniwami słonecznymi LACME jest wyposażona w zabezpieczenie przeciwzwrotne, aby uniemożliwić, po zapadnięciu nocy, wyładowanie powrotne przez panel słoneczny.

Opinie o produkcie (0)

Produkty powiązane

profiter do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl