suma: 0,00 zł do kasy
Jak się pozbyć myszy w domu i ogrodzie ?
Jak się pozbyć myszy w domu i ogrodzie ?

Jak się pozbyć myszy z domu w sposób naturalny?

 

Starą i sprawdzona metodą na myszy jest kot. W dzisiejszych czasach nie jest to jednak rozwiązanie idealne. Po pierwsze nie wszyscy lubią lub mogą hodować kota. Po drugie nie każdy domowy kot będzie miał ochotę na polowanie na myszy. W tej sytuacji należy rozważyć inne rozwiązania. Co jest najważniejsze w walce z myszami? Prewencja. Postaraj się, by ograniczyć tym uciążliwym zwierzętom dostęp do domu. Uszczelnij wszelkie szpary w podbitce lub w elewacji. Myszy lubią wić gniazda w takich zakamarkach. Wielu właścicieli, zabezpiecza swoje domy zapachem naturalnych ziół. Suszona mięta lub rumianek pomogą skutecznie pozbyć się myszy ze strychu.

 

Żywołapka to humanitarna metoda na pozbycie się myszy

 

Co w sytuacji, gdy obecność nieproszonych gości w Twoim domu została potwierdzona? Masz dwa wyjścia. Złapać mysz lub ją zlikwidować. Wiele osób, mimo że nie lubi tych gryzoni, nie chce im robić krzywdy. W tej sytuacji świetnie sprawdzają się żywołapki. Te sprytne urządzenia są tak skonstruowane, aby gryzoń, który raz dostanie się do środka, nie miał już szansy z niego wyjść. Zastosowane w nich szyby lub kratki, umożliwiają wgląd w jej zawartość. W zależności oczywiście od wielkości pułapki, może ona pomieścić jedną bądź więcej mysich lokatorów.

 

Ogrodowe odstraszacze gryzoni metodą na pozbycie się myszy

 

Ogród to teren dużo trudniejszy do zabezpieczenia przed gryzoniami niż dom. Cebulki kwiatów, resztki nasion to idealne warunki dla myszy. Tworzą one podziemne korytarze, w których chowają się na czas naszej ludzkiej aktywności. W nocy zaś lub podczas potrafią z pięknej rabaty zrobić pobojowisko. Na szczęście na tego typu problemy w ostatnich latach pojawiły się właściwe rozwiązania techniczne. Odstraszacze myszy i innych gryzoni ogrodowych mogą skutecznie ograniczyć ich aktywność. Za pomocą ultradźwięków o odpowiednio dobranej częstotliwości pozbędziesz się myszy raz na zawsze!

 

żywołapki

profiter do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl