suma: 0,00 zł do kasy

Trutka kostka Brodifacum Ratimor myszy szczury 3kg

Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 95,00 zł 95.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 9 pkt [?]
Producent: RATIMOR
Kod produktu: AGR001164
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: natychmiast

Opis

RATIMOR KOSTKA WOSKOWA BRODIFACUM 3 KG

RATIMOR kostka (20g) to skuteczny preparat w formie kostki woskowej o zabarwieniu niebieskim do zwalczania szczurów i myszy. Preparat zawiera brodifacum oraz dodatek bitreksu (benzoesanu denatonium), który ze względu na gorzki smak zapobiega przypadkowemu spożyciu przez ludzi i zwierzęta domowe.

ZASTOSOWANIE

RATIMOR kostka przeznaczony jest do stosowania w magazynach produktów rolnych (w których towar nie jest przechowywany luzem), na terenie gospodarstw trudniących się hodowlą zwierząt oraz w magazynach produktów żywnościowych. Preparat rozpoczyna działanie chwilę po zażyciu, a gryzonie giną w ciągu kilku dni, nie wzbudzając nieufności innych gryzoni i nie powodując w nich awersji na preparat, co umożliwia całkowitą deratyzację. Myszy i szczury poddane działaniu trucizny, już po pierwszej dawce odczuwają duszenie i szukają otwartych przestrzeni. Giną już po jednorazowym spożyciu, w ciągu 4-5 dni od pobrania przynęty. 

Całkowite zwalczenie gryzoni może być spodziewane w ciągu 2 tygodni.

SPOSÓB UŻYCIA

Przed wyłożeniem RATIMOR kostka należy przeprowadzić dokładną lustrację obszaru zasiedlonego przez gryzonie, aby precyzyjnie określić lokalizację wszystkich wejść do nor miejsc gnieżdżenie się i żerowania, a w przypadku szczurów miejsc pobierania wody. W tym celu należy przeszukać ciemne zakamarki, miejsca składowania śmieci, miejsca przebiegu rur wodnokanalizacyjnych  i c.o., strychy, przestrzenie pomiędzy ścianami i podłogami. Preparat umieszczać w specjalnych kominkach deratyzacyjnych dla szczurów i mysz, pod osłonami, na tackach plastikowych lub tekturowych, gdzie będzie on niedostępny dla dzieci, zwierząt i ptactwa. Ponadto gryzonie czują się bezpieczniej żerując w miejscach osłoniętych. Jako osłony mogą służyć rurki drenarskie, płytki ceramiczne lub płyty drewniane oparte o ścianę. Myszy i szczury powinny móc swobodniej przechodzić pod zastosowanym przykryciem.

Ubytki w trutce uzupełniać systematycznie, aż do momentu całkowitego wytępienia gryzoni.

Skład: Brodifakum 0,029 g/kg (0,0029%), Bitrex.

Numer pozwolenia: PB/PL/2016/0223/MR

Opakowanie: wiaderko - 3 kg

W przypadku zasiedlenia przez szczury należy stosować karmniki z przynętą do 200 g. Umieszczać karmniki z przynętą w odległości 10 m od siebie (niska infestacja), zmniejszając dystans do 5 m w obszarach silnie zasiedlonych (wysoka infestacja). Karmników z przynętą nie należy przenosić ani poruszać przez kilka dni po wyłożeniu przynęty. Jeśli w pobliżu przynęty nie zostaną zanotowane ślady aktywności szczurów po 7-10 dniach, należy przenieść przynętę w obszar o większej aktywności.

W przypadku zasiedlenia przez myszy należy stosować karmniki z przynętą do 40 g. Umieszczać karmniki z trutka w odległości 5 m od siebie (niska infestacja), zmniejszając dystans do 2 m w obszarach silnie zasiedlonych (wysoka infestacja). Myszy są bardzo ciekawskie, więc program kontrolny można wspomóc przenosząc przynęty co 2-3 dni, w przypadku gdy karmniki z przynętą zostały już przez nie zbadane.

Producent zapewnia o 100% śmiertelności po jednorazowym spożyciu. Zapewnia ją zawarty w substancji brodifacum. Substancja ta w niewielkich dawkach upośledza proces krzepnięcia krwi. Działa na myszy, szczury śniade i wędrowne itp., w tym na gryzonie odporne na kumarynę i warfarynę. Preparat zawiera gorzką substancję, która zapobiega przypadkowemu połknięciu.

Właściwości:

 • 5 razy mocniejsza niż czerwona kostka !!!
 • dzięki swej mocy pozwala zaoszczędzić środki przeznaczone na deratyzację i skrócić cały
 • proces
 • najskuteczniejsza: zabójcze działanie już po pojedynczym spożyciu dzięki wysokiej
 • zawartości brodifakum
 • specjalne aromaty wabiące gryzonie - szczury i myszy nie mogą się oprzeć trutce Ratimor, nawet jeśli obok mają inną żywność!
 • najlepszy wybór dla profesjonalistów DDD i spółdzielni mieszkaniowych!
 • zabezpieczona przed przypadkowym spożyciem przez ludzi i zwierzęta domowe dzięki gorzkiej substancji Bitrex
 • już pojedyncze karmienie rodentycydem wywołuje u gryzoni zaburzenia krzepnięcia krwi i krwotok
 • bardzo szybkie działanie - pierwsze efekty zauważalne już po 2 dniach od spożycia substancji przez gryzonie
 • brak "efektu podejrzliwości" u gryzoni
 • odporna na wilgoć, nie pleśnieje!

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl