Trutka Muribrom One Shot pasta bromadiolone 5 kg

One shot Pasta 5 kg.jpg
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: natychmiast
Cena: 82,00 zł 82.00
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: Monagro
Kod produktu: AGR000428

Opis

MURIBROM ONE SHOT - PASTA 2,5 KG

Rewelecyjna trutka w postaci pasty przeznaczona do zwalczania myszy, szczurów oraz nornic. Trutka została wyprodukowana ze składników, które nęcą gryzonie nawet z dużej odległości. Osobniki, które spożyją preparat, giną bezstresowo z powodu wewnętrznego krwotoku – długo po spożyciu i daleko od miejsca wyłożenia. Trutka nie prowadzi bowiem do zgonu przed upływem 48 godzin, nawet po spożyciu dużej dawki. Dzięki temu inne gryzonie nie nabierają podejrzeń i bez obaw spożywają przynętę aż do całkowitego unicestwienia. Trutka odznacza się dużą skutecznością.

Producent obiecuje 100% śmiertelność po jednorazowym spożyciu. Zapewnia ją zawarty w substancji bromadiolon. Muribrom w niewielkich dawkach upośledza proces krzepnięcia krwi. Działa na myszy, szczury śniade i wędrowne itp., w tym na gryzonie odporne na kumarynę i warfarynę. Preparat zawiera gorzką substancję, która zapobiega przypadkowemu połknięciu.

Producent zapewnia o 100% śmiertelności po jednorazowym spożyciu. Zapewnia ją zawarty w substancji bromadiolon. Substancja ta w niewielkich dawkach upośledza proces krzepnięcia krwi. Działa na myszy, szczury śniade i wędrowne itp., w tym na gryzonie odporne na kumarynę i warfarynę. Preparat zawiera gorzką substancję, która zapobiega przypadkowemu połknięciu.

Stosowanie:

Produkt jest gotowy do użycia. Wystarczy wyłożyć go w odpowiednich miejscach. Ilość uzależniona jest od ilości gryzoni.

Skłąd:

  • Bromadiolone 0,05 g/kg (0,005%) ,
  • Bitrex.

Pojemność: 2,5 kg.

Galeria produktu

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl