suma: 0,00 zł do kasy

Trutka Muribrom One Shot kostka bromadiolone 2,5 kg

poidła dla drobiu poidła dla drobiu poidła dla drobiu poidła dla drobiu poidła dla drobiu Ilość ocen: 2 | 3.5
Cena: 50,00 zł 50.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość - +
Producent: Monagro
Kod produktu: AGR000423
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: natychmiast

Opis

MURIBROM BLOCK - KOSTKA WOSKOWA 2,5 KG

Rewelecyjna trutka w postaci kostki woskowanej przeznaczona do zwalczania myszy, szczurów oraz nornic. Trutka została wyprodukowana ze składników, które nęcą gryzonie nawet z dużej odległości. Osobniki, które spożyją preparat, giną bezstresowo z powodu wewnętrznego krwotoku – długo po spożyciu i daleko od miejsca wyłożenia. Trutka nie prowadzi bowiem do zgonu przed upływem 48 godzin, nawet po spożyciu dużej dawki. Dzięki temu inne gryzonie nie nabierają podejrzeń i bez obaw spożywają przynętę aż do całkowitego unicestwienia. Trutka odznacza się dużą skutecznością.

Producent obiecuje 100% śmiertelność po jednorazowym spożyciu. Zapewnia ją zawarty w substancji bromadiolon. Muribrom w niewielkich dawkach upośledza proces krzepnięcia krwi. Działa na myszy, szczury śniade i wędrowne itp., w tym na gryzonie odporne na kumarynę i warfarynę. Preparat zawiera gorzką substancję, która zapobiega przypadkowemu połknięciu.

ZASTOSOWANIE

Produkt wykładać w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach deratyzacyjnych (zamykana skrzynka z otworami wejściowymi i wyjściowymi dla gryzoni) w miejscach aktywności gryzoni: przy wejściach do budynków, przy zakamarkach, w miejscach gromadzenia nieczystości oraz kryjówkach gryzoni. Karmniki powinny być przymocowane do podłoża i oznakowane tak aby było oczywiste, że zawierają produkty gryzoniobójcze i nie wolno przy nich manipulować.

Trutki należy przeglądać i uzupełniać w razie potrzeby. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w oryginalnym opakowaniu. Należy upewnić się, że opakowanie ma właściwą nalepkę w odpowiednim miejscu. Przed użyciem należy dokładnie przeczytać ulotkę. Przedsięwziąć wszelkie środki celem uniknięcia zanieczyszczenia żywności pojemników. Nie używać z żywnością ani przyrządami kuchennymi.

Jeżeli karmnik nie może być zastosowany, przynętę należy umieścić tak, aby organizmy niebędące przedmiotem zwalczania nie mogły do niej dotrzeć. W przypadku zwalczania szczurów wykładać porcje trutki co 5-10 m. W przypadku zwalczania myszy, rozkładać w porcjach po 20 - 50 g co 2-3 m.

Producent zapewnia o 100% śmiertelności po jednorazowym spożyciu. Zapewnia ją zawarty w substancji bromadiolon. Substancja ta w niewielkich dawkach upośledza proces krzepnięcia krwi. Działa na myszy, szczury śniade i wędrowne itp., w tym na gryzonie odporne na kumarynę i warfarynę. Preparat zawiera gorzką substancję, która zapobiega przypadkowemu połknięciu.

DAWKOWANIE

  • Zwalczanie myszy:

Wykładać do 50 g przynęty w karmniku deratyzacyjnym. Karmniki rozmieszczać w odległościach 5 – 10 m.

  • Zwalczanie szczurów:

Wykładać do 200 g przynęty (maksymalnie 10 bloczków) w karmniku deratyzacyjnym. Karmniki rozmieszczać w odległościach 5 – 10 m.

  • Zwalczanie szczurów w kanałach ściekowych

Wykładać do 200 g przynęty na punkt z przynętą (maksymalnie 10 bloczków)

Skład:

  • Bromadiolone 0,05 g/kg (0,005%) ,
  • Bitrex.

Opinie o produkcie (0)

sklep hodowlany do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl