suma: 0,00 zł do kasy

TRUTKA RATIMOR GRANULAT NA MYSZY SZCZURY 10 KG

Ilość ocen: 1 | 5
Cena: 165,00 zł 165.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 16 pkt [?]
Producent: UNICHEM
Kod produktu: AGR00930A
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: natychmiast

Opis

ORYGINALNY RATIMOR GRANULAT W WORKU

Trutka na myszy i szczury 10 kg

Ratimor to skuteczny preparat w formie granulatu o zabarwieniu czerwonym do zwalczania szczurów i myszy. Preparat zawiera bromadiolon oraz dodatek bitreksu (benzoesanu denatonium), który ze względu na gorzki smak zapobiega przypadkowemu spożyciu przez ludzi i zwierzęta domowe.

Granulat przeznaczony jest do stosowania w pomieszczeniach, gdzie występują gryzonie. Preparat rozpoczyna działanie chwilę po zażyciu, a gryzonie giną w ciągu kilku dni, nie wzbudzając nieufności innych gryzoni i nie powodując w nich awersji na preparat, co umożliwia całkowitą deratyzację. Myszy i szczury poddane działaniu trucizny, już po pierwszej dawce odczuwają duszenie i szukają otwartych przestrzeni. Giną już po jednorazowym spożyciu, w ciągu 4-10 dni od pobrania przynęty. Całkowite zwalczenie gryzoni może być spodziewane w ciągu 2 tygodni.

ZASTOSOWANIE

Produkt wykładać w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach deratyzacyjnych (zamykana skrzynka z otworami wejściowymi i wyjściowymi dla gryzoni) w miejscach aktywności gryzoni: przy wejściach do budynków, przy zakamarkach, w miejscach gromadzenia nieczystości oraz kryjówkach gryzoni. Karmniki powinny być przymocowane do podłoża i oznakowane tak aby było oczywiste, że zawierają produkty gryzoniobójcze i nie wolno przy nich manipulować.

Trutki należy przeglądać i uzupełniać w razie potrzeby. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w oryginalnym opakowaniu. Należy upewnić się, że opakowanie ma właściwą nalepkę w odpowiednim miejscu. Przed użyciem należy dokładnie przeczytać ulotkę. Przedsięwziąć wszelkie środki celem uniknięcia zanieczyszczenia żywności pojemników. Nie używać z żywnością ani przyrządami kuchennymi.

Jeżeli karmnik nie może być zastosowany, przynętę należy umieścić tak, aby organizmy niebędące przedmiotem zwalczania nie mogły do niej dotrzeć. 

Dawkowanie:

  • 20-25 g w przypadku zwalczania myszy domowych 100-150 g w przypadku zwalczania szczurów.
  • Ubytki preparatu należy uzupełniać do momentu, aż myszy i szczury zostaną całkowicie wyniszczone.
  • Długi termin przydatności trutki.

Skład:

  • Bromadiolone 0,05 g/kg (0,005%) ,
  • Bitrex.

Opinie o produkcie (0)

profiter do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl