suma: 0,00 zł do kasy

TRUTKA KOSTKA WOSKOWA RATIMOR MYSZY SZCZURY 2 KG

sklep jeżdziecki sklep jeżdziecki sklep jeżdziecki sklep jeżdziecki sklep jeżdziecki Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 65,00 zł 65.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 6 pkt [?]
Producent: UNICHEM
Kod produktu: AGR00933B
Dostępność: sklep jeździecki duża ilość
Wysyłka w: natychmiast

Opis

RATIMOR BARDZO SKUTECZNA I MOCNA KOSTKA WOSKOWA

BROMADIOLON NA SZCZURY I MYSZY 2 KG

RATIMOR kostka to skuteczny preparat w formie kostki woskowej o zabarwieniu czerwonym do zwalczania szczurów i myszy. Preparat zawiera bromadiolon oraz dodatek bitreksu (benzoesanu denatonium), który ze względu na gorzki smak zapobiega przypadkowemu spożyciu przez ludzi i zwierzęta domowe.

ZASTOSOWANIE

RATIMOR kostka przeznaczony jest do stosowania w magazynach produktów rolnych (w których towar nie jest przechowywany luzem), na terenie gospodarstw trudniących się hodowlą zwierząt oraz w magazynach produktów żywnościowych. Preparat rozpoczyna działanie chwilę po zażyciu, a gryzonie giną w ciągu kilku dni, nie wzbudzając nieufności innych gryzoni i nie powodując w nich awersji na preparat, co umożliwia całkowitą deratyzację. Myszy i szczury poddane działaniu trucizny, już po pierwszej dawce odczuwają duszenie i szukają otwartych przestrzeni. Giną już po jednorazowym spożyciu, w ciągu 4-5 dni od pobrania przynęty. 

Całkowite zwalczenie gryzoni może być spodziewane w ciągu 2 tygodni.

 

SPOSÓB UŻYCIA

Przed wyłożeniem RATIMOR kostka należy przeprowadzić dokładną lustrację obszaru zasiedlonego przez gryzonie, aby precyzyjnie określić lokalizację wszystkich wejść do nor miejsc gnieżdżenie się i żerowania, a w przypadku szczurów miejsc pobierania wody. W tym celu należy przeszukać ciemne zakamarki, miejsca składowania śmieci, miejsca przebiegu rur wodnokanalizacyjnych  i c.o., strychy, przestrzenie pomiędzy ścianami i podłogami. Preparat umieszczać w specjalnych kominkach deratyzacyjnych dla szczurów i mysz, pod osłonami, na tackach plastikowych lub tekturowych, gdzie będzie on niedostępny dla dzieci, zwierząt i ptactwa. Ponadto gryzonie czują się bezpieczniej żerując w miejscach osłoniętych. Jako osłony mogą służyć rurki drenarskie, płytki ceramiczne lub płyty drewniane oparte o ścianę. Myszy i szczury powinny móc swobodniej przechodzić pod zastosowanym przykryciem.

Ubytki w trutce uzupełniać systematycznie, aż do momentu całkowitego wytępienia gryzoni.

skład: bromadiolon 0,05 g/kg, bitrex

Opakowanie: worek - 2 x 1 kg

Opinie o produkcie (0)

profiter do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl