suma: 0,00 zł do kasy

Strong oprysk deltacaps na mrówki i rybiki 30ml

Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 19,00 zł 19.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 1 pkt [?]
Producent: KUNAGONE
Kod produktu: AGR001044
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: natychmiast

Opis

STRONG DELTACAPS NA MRÓWKI I RYBIKI 30ml

STRONG DELTACAPS to bardzo mocny preparat owadobójczy w formie płynnego koncentratu do sporządzania zawiesiny wodnej. Przeznaczony do zwalczania mrówek i rybików, a także innych owadów biegających w higienie sanitarnej, m.in.: prusaków, karaluchów, pluskiew oraz szkodników magazynowych. Wykazuje działanie pokarmowe i kontaktowe.

Zalety:

  • bardzo mocne działanie
  • bardzo wydajny - nawet na 60 m2
  • wykazuje działanie pokarmowe i kontaktowe
  • polecany do zwalczania mrówek i rybików
  • działa także na inne owady biegające
  • polecany dla profesjonalnych ekip dezynsekcyjnych

ZASTOSOWANIE

Oprysk STRONG DELTACAPS NA MRÓWKI I RYBIKI może być stosowany w mieszkaniach, pomieszczeniach gospodarczych, zakładach produkcyjnych przetwórstwa spożywczego, magazynach, obiektach handlowych, inwentarskich, pomieszczeniach biurowych, lokalach użyteczności publicznej, hotelach, itp.

SPOSÓB UŻYCIA

Ustalić potrzebną ilość (50 ml cieczy roboczej na 1 m2 powierzchni oprysku) i przygotować odpowiednią ciecz roboczą, wstrząsnąć, przystąpić do oprysku. Przygotowanie 1% cieczy roboczej (np. 50 ml preparatu rozcieńczyć wodą do 5 l). Opryskiwać drogi przebiegu owadów: okolice listew podłogowych, drzwi, pobliża przewodów wentylacyjnych i c.o. oraz szpary i szczeliny, miejsca gnieżdżenia się szkodników (naroża ścian, szpary w podłodze, miejsca za listwami, itp.). 500 ml preparatu wystarcza na 50 litrów cieczy roboczej, a to wystarcza na oprysk nawet 1000 m2.

Okres od zastosowania oprysku STRONG DELTACAPS NA MRÓWKI I RYBIKI do uzyskania skutku biobójczego: od 1 do 4 godzin. W przypadku ponownego pojawienia się insektów, zabieg należy powtarzać w odstępach dwutygodniowych. Obiekt może być oddany od użytku po całkowitym wyschnięciu i starannym wywietrzeniu. Minimalny czas wentylacji pomieszczeń: 2 godziny.

skład: deltametryna 25 g/l

numer pozwolenia: 5632/13

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Opinie o produkcie (0)

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl