suma: 0,00 zł do kasy

Ratimor pasta bromadiolone 5 kg

sklep jeżdziecki sklep jeżdziecki sklep jeżdziecki sklep jeżdziecki sklep jeżdziecki Ilość ocen: 1 | 2
Cena: 185,00 zł 185.00
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 18 pkt [?]
Producent: UNICHEM
Kod produktu: AGR00931B
Dostępność: sklep jeździecki duża ilość
Wysyłka w: natychmiast

Opis

Ratimor pasta 5kg 

Trutka jest przeznaczona do tępienia myszy i szczurów. Opakowanie trutki RATIMOR zawiera porcje trucizny, pakowane w mniejsze, przezroczyste, bibułkowe woreczki. Trutkę bez wyjmowania z bibułki rozkładamy w miejscach, gdzie przebywają myszy i szczury.Dla myszy trutkę wykładamy w porcjach po 20-25g, natomiast dla szczurów po 100-150g. Ubytki preparatu należy uzupełniać, do momentu, aż myszy i szczury zostaną całkowicie wytępione.

Jak to działa?
Bromadiolon uniemożliwia tworzenie protrombiny we krwi. Trutka rozpoczyna swe działanie w chwilę po zażyciu i gryzonie giną w ciągu kilku dni, nie wzbudzając nieufności innych gryzoni i nie powodując w nich awersji na preparat, co umożliwia całkowitą deratyzację.
Myszy i szczury poddane działaniu trucizny, już po pierwszej dawce odczuwają duszenie i szukają otwartych przestrzeni. Trutka wykazała skuteczność także przypadku gryzoni, które są odporne na antykoagulant pierwszej generacji. Akcja deratyzacji przeprowadzona przy zastosowaniu przynęty RATIMOR trwa od 7 do 10 dni. RATIMOR jest inną grupą rodentycydów, wyprodukowaną na podstawie dobrze znanego związku – bromadiolonu. Produkty RATIMOR mają aromatyczny zapach, który wabi myszy i szczury.

Zastosowanie:

Produkt wykładać w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach deratyzacyjnych (zamykana skrzynka z otworami wejściowymi i wyjściowymi dla gryzoni) w miejscach aktywności gryzoni: przy wejściach do budynków, przy zakamarkach, w miejscach gromadzenia nieczystości oraz kryjówkach gryzoni. Karmniki powinny być przymocowane do podłoża i oznakowane tak aby było oczywiste, że zawierają produkty gryzoniobójcze i nie wolno przy nich manipulować. Trutki należy przeglądać i uzupełniać w razie potrzeby. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w oryginalnym opakowaniu. Należy upewnić się, że opakowanie ma właściwą nalepkę w odpowiednim miejscu. Przed użyciem należy dokładnie przeczytać ulotkę. Przedsięwziąć wszelkie środki celem uniknięcia zanieczyszczenia żywności pojemników. Nie używać z żywnością ani przyrządami kuchennymi.

Dawkowanie:

20-25 g w przypadku zwalczania myszy domowych 100-150 g w przypadku zwalczania szczurów.
Ubytki preparatu należy uzupełniać do momentu, aż myszy i szczury zostaną całkowicie wyniszczone.
Długi termin przydatności trutki.

Skład:
Bromadiolone 0,05 g/kg (0,005%) ,
Bitrex

 

Opinie o produkcie (0)

profiter do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl