suma: 0,00 zł do kasy

PREPARAT KARALUCHY PLUSKWY PCHŁY DOBOL FUMIGATOR

Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 48,50 zł 48.50
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 4 pkt [?]
Producent: -
Kod produktu: AGR000929
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: natychmiast

Opis

OPIS PRODUKTU:

DOBOL PROFESIONAL FUMIGATOR 10G

Produkt biobójczy do zwalczania owadów, do stosowania powszechnego i profesjonalnego. Nie zawiera sprężonego gazu, bez efektu spalania, posiada szeroki zakres stosowania, łatwy i bezpieczny sposób użycia. Składniki doskonale wnikają w szczeliny i szpary docierając do miejsc bytowania insektów. Nie pozostawia po sobie sadzy ani pyłu.

Dobol fumigator jest produktem innowacyjnym, łatwym w użyciu. Umożliwia on całkowitą dezynsekcję pomieszczeń dzięki rozpyleniu "mgły" owadobójczej, szybko rozprzestrzeniającej się nawet w pomieszczeniach, gdzie utrudniony jest oprysk. Fumigacja umożliwia uwolnienie się najdrobniejszych cząsteczek penetrujących każdy zakamarek, w którym mogą ukrywać się owady. Produkt nie brudzi ścian, tapicerki, obić, ubrań itp.

Forma użytkowa: Preparat w postaci świecy dymnej.

Sposób użycia:

Przed użyciem zamknąć okna oraz drzwi. Używać produktu wyłącznie w pomieszczeniu zamkniętym i zainfestowanym przez owady. Na czas zabiegu wszystkie osoby i zwierzęta powinny opuścić pomieszczenie, a rośliny zielone być wyniesione.

 1. Umieścić preparat na środku pomieszczenia.
 2. Usunąć aluminiowe wieczko , rozerwać aluminiową torebkę z wewnątrz.
 3. Nalać wody do poziomu wyznaczonego linią przerywaną na puszce - Nie przekraczać wskazanego poziomu.
 4. Umieścić puszkę tak aby miała kontakt z wodą, stroną czerwoną skierować ku górze. Opuścić pomieszczenie, zamknąć drzwi. Fumigacja rozpocznie się w kilka minut po rozpoczęciu reakcji chemicznej.
 5. Pozostawić preparat na co najmniej 2 godziny. Po zakończeniu zabiegu, wietrzyć przez co najmniej 15 minut przed ponownym użytkowaniem.
 6. Zachować co najmniej 10 dniową przerwę pomiędzy zabiegami.
 7. W przypadku zwalczania owadów latających (np.much) stosować jedną puszkę fumigatora DOBOL (ok.70m2)
 8. W przypadku zwalczania roztoczy i owadów biegających stosować jedną puszkę fumigatora DOBOL (np. karaczany, pchły) - (ok.25m2)

Przy stosowaniu kilku puszek świec, fumigatory uruchamiać według zasady, im dalej od wejścia do pomieszczenia, tym szybciej powinien zostać on aktywowany. Zachować co najmniej 10 dniową przerwę pomiędzy zabiegami.

ZASTOSOWANIE:

 • preparat na pluskwy,
 • preparat na karaluchy i prusaki,
 • preparat na muchy i komary,
 • preparat na mrówki,
 • preparat na pająki,
 • preparat na pchły i kleszcze w pomieszczeniach.

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną. (Numer pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 4451/11 z dnia 18.07.2011r)

Opinie o produkcie (0)

profiter do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl