suma: 0,00 zł do kasy

LUBISAN 10KG SUCHA ŚCIÓŁKA DRÓB KRÓLIK GOŁĘBIE

poidła dla drobiu poidła dla drobiu poidła dla drobiu poidła dla drobiu poidła dla drobiu Ilość ocen: 1 | 5
Cena: 40,00 zł 40.00
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
ilość - +
Producent: LUBISAN
Kod produktu: AGR000287A
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: natychmiast

Opis

OPIS PRODUKTU:

Preparat Osuszający

Preparat przeznaczony do osuszania pomieszczeń hodowlanych. Receptura oparta na składnikach mineralnych sprawia, że Lubisan Sucha Ściółka jest doskonałym absorbentem nadmiaru wilgoci a tym samym środkiem profilaktyki chorób odśrodowiskowych takich jak:

  • Biegunki
  • Kolibakteriozy
  • Choroby układu oddechowego
  • Choroby, łap, racic itp.

Preparat posiada w swoim składzie substancje pochłaniające mocznik i gazy, redukując ich emisję do atmosfery. LUBISAN SUCHA ŚCIÓŁKA poprawia wartość nawozową obornika oraz redukuje szkodliwe wypłukiwanie azotu i fosforu do wód gruntowych. Preparat przeznaczony jest do stosowania w obecności zwierząt, nie jest drażniący ani toksyczny. Preparat nie zawiera w swoim składzie żadnych substancji niebezpiecznych dla zdrowia i życia ludzi i zwierząt. Z uwagi na swoje właściwości produkt jest szczególnie zalecany do stosowania w intensywnej hodowli drobiu ( brojlery, indyki) – zdecydowania obniża wilgotność ściółki przyczyniając się do zmniejszenia częstotliwości występowania chorób stóp oraz obniżenie emisji amoniaku i siarkowodoru.

LUBISAN SUCHA ŚCIÓŁKA należy stosować regularnie na powierzchnię całego pomieszczenie szczególnie w miejscach o nadmiernym zawilgoceniu, w kojcach porodowych, w okolicach poideł, na ściółkę, na maty, wokół mat, bezpośrednio na powierzchnię osuszaną bądź ściółkę 1 raz na 7 dni. W przypadku szczególnie zawilgoconych powierzchni, zabieg można powtarzać częściej nawet codziennie, jeśli jest taka potrzeba.

  • BYDŁO- stosować w dawce 50 -100 g/m2 na legowiska, maty oraz wokół mat. Pod maty stosować preparat do suchej dezynfekcji LUBISAN
  • TRZODA- stosować w kojcach porodowych a także na ściółkę w dawce 50 -100 g/m2 . Szczególne zastosowanie do suchej kąpieli prosiaków.
  • DRÓB – stosować na całej powierzchni budynku w dawce 50 – 100 g/m2 , w miejscach zawilgoconych narożniki, okolice linii pojenia zwiększyć dawkę do 100 – 150 g/m2. W hodowli ściółkowej zaleca się stosowanie dodatkowego preparatu dezynfekującego LUBISAN przed położeniem ściółki i bezpośrednio na oczyszczoną posadzkę w dawce ok 100 g/m2
  • KRÓLIKI - nanosić na dezynfekowaną powierzchnię po uprzednim oczyszczeniu mechanicznym lub bezpośrednio na ściółkę przez równomierne posypywanie w dawce 50 g/m2 na klatki. W hodowli ściółkowej przed położeniem ściółki zaleca się stosowanie dawki maksymalnej 100g/m2

BEZPIECZEŃSTWO

zapobieganie występowania wielu chorób, a w przypadku ich pojawienia się wspomaganie leczenia, ochrona zwierząt przed infekcją, bezpieczne stosowanie w obecności ludzi i zwierząt, nowoczesny, ekologiczny i nietoksyczny produkt przyjazny dla środowiska, łatwy w użyciu,

WSKAZANIA

LUBISAN jest przeznaczony do dezynfekcji pomieszczeń inwentarskich, domowej hodowli zwierząt, jak również pomieszczeń z najbliższego otoczenia człowieka. Ma także szczególne przeznaczenie w czasie powodzi.

LUBISAN to środek dezynfekcyjny, mający zastosowanie wszędzie, gdzie chcemy zachować prawidłowe warunki higieniczne. Preparat zaleca się stosować jako środek profilaktyczny oraz w przypadku wystąpienia infekcji. Wskazane jest stosowanie LUBISANU w cyklu zamkniętym, tj. w okresach okołoporodowych, przy odsadzaniu zwierząt od matek, przy przenoszeniu zwierząt do innych pomieszczeń, a także w warunkach występującego stresu.

PRZECHOWYWANIE – preparat należy przechowywać w suchych pomieszczeniach z dala od wilgoci, od środków spożywczych i poza zasięgiem dzieci. Odpad produktu można po wymieszaniu z nawozem organicznym aplikować na pola.

Opinie o produkcie (0)

sklep hodowlany do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl